Powered by Smartsupp

Pension a restaurant U sousedů

 Strážný 38, PSČ 384 43

+420 775 130 871


Provozovatel:

VELREFRE s.r.o.,Vnitřní 985, 251 68 Kamenice

IČ: 19227515

č.ú: 329300906/0300

Partnerské hotely

Prázdninový hotel Ladenmühle se nachází v německé části Krušných hor, v malebném prostředí města Altenberg. Hotel se nachází na klidném místě a nabízí veškerý 3hvězdičkový komfort.

Horský Hotel Pomezí pochází z období první republiky a poskytuje hostům veškerý komfort tříhvězdičkového hotelu. Součástí hotelu je restaurace, která nabízí kvalitní českou kuchyni a denní nabídka zpravidla obsahuje regionální a sezónní speciality. Svou polohou je ideálním výchozím místem pro výlety, ať už jste cyklisti, běžkaři či milovníci pěší turistiky.

Pension KERN se nachází v klidné vilové části Prahy 5, nedaleko od městského a historického centra. Hostům jsou k dispozici vybavené komfortní pokoje s vlastním sociálním zařízením, fénem, klimatizací, satelitním přijímačem, lednicí a bezdrátovým připojením k internetu v celé budově penzionu. Přímo před vchodem do pensionu je autobusová zastávka, díky které je cestování po Praze jednoduché a pohodlné.  

Sleva 10 % pro všechny hosty Pensionu U Sousedů na nákup v e-shopu našeho dodavatele ložního prádla a koupelnového textilu www.bydlimekrasne.cz.

Pro uplatnění slevy zadejte při objednávce v e-shopu slevový kód: USOUSEDU10

Kontaktní formulář