Powered by Smartsupp

Aktuality

Došla vám hotovost? Nebo máte pro jistotu vždy u sebe nějakou hotovost? U nás sice přijímáme platební karty, ale máme pro jistotu k dispozici i bankomat. Ten najdete venku přímo před pensionem a můžete z něho vybrat jak české koruny, tak eura.

Láká vás chuť čerstvě upečeného špekáčku s čerstvým chlebem? U nás v penzionu máte možnost si koupit špekáčky, které si můžete opéct na našem veřejně přístupném venkovním grilu. K tomu si můžete dopřát čerstvé pečivo a některé ze 4 druhů piva, které máme na čepu – Plzeň, Kozel, Platan a Lobkowitz.

Láká vás vyjížďka na elektrokole, ale obáváte se, že nebudete mít v okolí Strážného kde dobít baterii? Zastavte se u nás v Pensionu U sousedů a využijte bezplatně naši nabíječku na elektrokola! Pokud si nebudete jisti správným postupem připojení k napájecí stanici, neváhejte se obrátit na naši milou obsluhu recepce či restaurace. Zároveň si můžete...

Alfred je virtuální recepční, díky kterému je možné spravovat vaši rezervaci z pohodlí mobilního telefonu nebo počítače. Společně s potvrzením rezervace pobytu v našem hotelu Vám přijde unikátní kód a odkaz na aplikaci Alfred. V aplikaci můžete zaplatit pobyt, provést check-in a objednat doplňkové služby (např. objednání masáže nebo...

U nás nemusíte mít obavy, ať už dáváte přednost bezhotovostním platbám nebo platbě v hotovosti, rádi vás obsloužíme a budeme se těšit na vaši návštěvu!

Haló haló! Slavnostně hlásíme, že 7. prosince 2019 otvíráme! Zcela nový interiér, zrekonstruovaná restaurace, nové pokoje, moderní kuchyně, je toho spoustu, co Vám chceme ukázat. Těšíme se na Vás!